LOT 634:
Tappeto iraniano
Sold:
Buyer's Premium: 27%
Tappeto iraniano
Yalameh, XX secolo
123 x 81 cm
Difetti.
An iranian carpet
Yalameh, 20th century
123 x 81 cm
Defects.