מכירה פומבית 29
Lucas aste
19.9.23
Via Nino Bixio, 32, 20129 Milano MI, איטליה
Martedì 19 settembre 2023, ore 15

פריט 396:

Cornice
Legno e pastiglia laccata
Inghilterra, XIX secolo
Misure battente 107,5 x 72,5 cm

נמכר:
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.9.23 בבית המכירות Lucas aste

Cornice
Legno e pastiglia laccata
Inghilterra, XIX secolo
Misure esterne 125 x 90 cm

A frame
Wood and lacquered pastiglia
England, 19th century
Door measures 107,5 x 72,5 cm
External measures 125 x 90 cm