מכירה פומבית 29
Lucas aste
19.9.23
Via Nino Bixio, 32, 20129 Milano MI, איטליה
Martedì 19 settembre 2023, ore 15

פריט 400:

Cornice
Legno e pastiglia dorata
Francia, XIX secolo
Misure battente 90,5 x 66 cm

€100 - €150
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.9.23 בבית המכירות Lucas aste

Cornice
Legno e pastiglia dorata
Francia, XIX secolo
Misure battente 90,5 x 66 cm
Misure esterne 113,5 x 90 cm

A frame
Wood and gilded pastiglia
France, 19th century
Door measures 90,5 x 66 cm
External measures 113,5 x 90 cm