מכירה פומבית 94 Chinese Antiques, Japanese Woodblock Prints
Marques dos Santos Leilões
24.9.22
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal, פורטוגל

Exhibition:

21, 22, 23 September, from 10h - 20h

פריט 2:

KATSUKAWA SHUNSHO (1726-1793) - Princesa Shokushi

נמכר ב: €170
עמלת בית המכירות: 21.5%
המכירה התקיימה בתאריך 24.9.22 בבית המכירות Marques dos Santos Leilões

Japão, xilogravura colorida, da série 'One Hundred Poets', com caligrafia, assinada. Sinais de uso. Dim.:26x17cm.