מכירה פומבית 95 חלק א' Art & Antiques
Marques dos Santos Leilões
8.11.22
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal, פורטוגל

פריט 2:

Arrecadas em filigrana de ouro

נמכר ב: €400
350
עמלת בית המכירות: 21.5%
המכירה התקיימה בתאריך 8.11.22 בבית המכירות Marques dos Santos Leilões

Filigrana de ouro, contraste veado 800. Sinais de uso. Peso total:6,3g. Dim.:4,3cm.