מכירה פומבית 22FA February Art Auction
Sala Retiro
24.2.22
Madrid, ספרד

פריט 19:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 24.2.22 בבית המכירות Sala Retiro

ÁLVARO MENDOZA (1952) Pintor mexicano
BALCÓN CON FLORES Y PLANTAS
Óleo sobre tabla de 70 x 50 cm.
Firmado en el ángulo inferior izquierdo.
Enmarcado sin cristal.