מכירה פומבית 22MYA MAY ART SPRING AUCTION 2022
Sala Retiro
31.5.22
Madrid, ספרד

פריט 43:

נמכר ב: €200
175
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 31.5.22 בבית המכירות Sala Retiro

ANTONIO INIESTA JIMENEZ (1913-1999)
PAISAJE ROCOSO, 1978
Óleo sobre lienzo de 78 x 116 cm.
Firmado y fechado en el 78 en el ángulo inferior izquierdo.
Enmarcado sin cristal.

78x 116