מכירה פומבית 23AA April Art Auction
Sala Retiro
26.4.23
Madrid, ספרד

פריט 47:

110
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 26.4.23 בבית המכירות Sala Retiro

ANTONIO FERRI (Valencia, 1938)
Óleo sobre tabla
Firmado en el ángulo inferior derecho.
65 x 50 cm la tabla.
Con marco de madera tallada y patinada.

84 cm.x 68 cm.