מכירה פומבית 23JA Art June Auction
Sala Retiro
27.6.23
Madrid, ספרד

פריט 1:

נמכר ב: €6,000
1,500
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 27.6.23 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ESPAÑOLA PP.S.XIX
Óleo sobre lienzo
Ligero desperfecto en la parte superior.
106 x 135 cm el lienzo
Con marco de madera

125 cm.x 154 cm.