מכירה פומבית 23JA Art June Auction
Sala Retiro
27.6.23
Madrid, ספרד

פריט 3:

110
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 27.6.23 בבית המכירות Sala Retiro

ATRIBUIDO A MIGUEL ANGEL MORALES (S.XX)
Óleo sobre lienzo
Con marco de madera tallado y parialmente policromado.
125x 106