מכירה פומבית 23JA Art June Auction
Sala Retiro
27.6.23
Madrid, ספרד

פריט 10:

נמכר ב: €95
95
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 27.6.23 בבית המכירות Sala Retiro

JOSE SUAREZ GOMEZ (Sevilla, 1935)
Óleo sobre tablex
Firmado en el ángulo inferior.
Con marco de madera dorado.

43 cm.x 50 cm.