מכירה פומבית 23JA Art June Auction
Sala Retiro
27.6.23
Madrid, ספרד

פריט 26:

225
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 27.6.23 בבית המכירות Sala Retiro

ENRI S.XX
Óleo sobre lienzo
Copia del original de Rubens que se encuentra en el Museo del Prado, Madrid.
Firmado en el ángulo inferior derecho
90 x 115 cm el lienzo.
Con marco dorado

105 cm.x 130 cm.