מכירה פומבית 23JA Art June Auction
Sala Retiro
27.6.23
Madrid, ספרד

פריט 32:

210
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 27.6.23 בבית המכירות Sala Retiro

MIKE HERRERA (S.XX)
Pareja de óleos sobre lienzo.
Firmados en el ángulo inferior.
60 x 60 cm.
Con marco de madera

70 cm.x 70 cm.