מכירה פומבית 23JA Art June Auction
Sala Retiro
27.6.23
Madrid, ספרד

פריט 37:

נמכר ב: €600
560
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 27.6.23 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ESPAÑOLA S.XVIII-XIX
Óleo sobre lienzo
Con inscripción en la parte inferior "Antonio Joaquin de Larrinaga, caballero de campo de Felipe IV"
210 x 125 cm el lienzo.
Faltas en el lienzo