מכירה פומבית 23DA December Art Auction
Sala Retiro
21.12.23
Madrid, ספרד

פריט 5:

HERNÁNDEZ PULIDO Óleo sobre lienzo Firmado en el ángulo inferior izquierdo.
Con ...

450
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.12.23 בבית המכירות Sala Retiro

HERNÁNDEZ PULIDO
Óleo sobre lienzo
Firmado en el ángulo inferior izquierdo.
Con marco de madera tallada y dorada.
Faltas.

65 cm.x 100 cm.