מכירה פומבית 23DA December Art Auction
Sala Retiro
21.12.23
Madrid, ספרד

פריט 25:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.12.23 בבית המכירות Sala Retiro

MERCEDES SOFÍA PINTO (1940-1982)
Óleo sobre lienzo
Niña sentada sobre una mecedora roja en un interior.
Firmado en la esquina inferior derecha por la autora.
Enmarcado con madera

94,5 cm.x 75,5 cm.