מכירה פומבית 23DA December Art Auction
Sala Retiro
21.12.23
Madrid, ספרד

פריט 47:

נמכר ב: €250
220
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.12.23 בבית המכירות Sala Retiro

A. LÓPEZ
Óleo sobre lienzo
Representando barcos pesqueros cerca de un puerto.
Firmado en el ángulo inferior derecho "A. López"

Enmarcado
109,50 cm.x 144 cm.