מכירה פומבית 24AA April Art Auction
Sala Retiro
4.4.24
Madrid, ספרד

פריט 43:

SANTIAGO DÍAZ SANTOS (1940) Pintor madrileñoÓleo sobre lienzo de 65.5 x 81 cm
Firmado en el ...

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 4.4.24 בבית המכירות Sala Retiro

SANTIAGO DÍAZ SANTOS (1940) Pintor madrileño
Óleo sobre lienzo de 65.5 x 81 cm
Firmado en el ángulo inferior derecho
Enmarcado: 80 x 96 cm.