מכירה פומבית 42 Timed auction june 2020
Sesart's
16.6.20
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה
Tuesday june 16 2020, 2 pm CET

פריט 21:

Emma Ciardi (Venezia 1879–1933)

Scena galante
Olio su cartoncino
...

850
€850 - €2,000
המכירה התקיימה בתאריך 16.6.20 בבית המכירות Sesart's

Scena galante
Olio su cartoncino
Firmato
Misure 21,5x19 cm
Reca al verso firma e stampo in ceralacca