מכירה פומבית 44 OCTOBER AUCTION N. 44
Sesart's
6.10.20
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה
Tuesday october 6 2020, 7 pm CET

פריט 20:

Anonimo (XIX-XX secolo)

Paesaggio
Olio su cartoncino
...

€50 - €150
המכירה התקיימה בתאריך 6.10.20 בבית המכירות Sesart's

Paesaggio
Olio su cartoncino
Misure 15x23,5 cm
Riporta al verso Ludovico Cavaleri 1924