מכירה פומבית 44
OCTOBER AUCTION N. 44
Sesart's
צור קשר עם בית המכירות
6.10.20
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Tuesday october 6 2020, 7 pm CET
פריט 40:
Anonimo (XX secolo)
€150 - €400
Venezia
Olio su tela
Misure 46x58 cm