מכירה פומבית 52
Sesart's
28.7.22
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה
Scadenza lotti giovedì 28 luglio 2022 ore 14.

פריט 49:

Emilio Scanavino (1922-1986)

Emilio Scanavino (Genova 1922-Milano 1986)
...

€100 - €300
המכירה התקיימה בתאריך 28.7.22 בבית המכירות Sesart's

Senza Titolo
Litografia
Firmato
Misure: 28,5x58 cm

Tiratura 49 di 99