Auction 54
De la Sesart's
17.1.23
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), Italia
Licitația a luat sfârșit

LOT 13:

Lino Selvatico (Padova 1872-Treviso 1924)
Ortensia

Vandut pentru: €3,250
Preț de început:
2,000
Preț aproximativ :
€2,000 - €4,000
Comision casă de licitații: 25%
17.1.23 at Sesart's
tag-uri:

Ortensia
Tecnica: Olio su tela
Misure: 76x86 cm
Firma: Firmato
Data realizzazione: 1917