Auction 54
De la Sesart's
17.1.23
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), Italia
Licitația a luat sfârșit

LOT 15:

Scuola cecoslovacca XIX secolo
Riflessioni al torrente (Sullo sfondo Milesovka)

Vandut pentru: €1,000
Preț de început:
1,000
Preț aproximativ :
€1,000 - €3,000
Comision casă de licitații: 25%
17.1.23 at Sesart's
tag-uri:

Tecnica: Olio su tela (rintelato)
Misure: 65x100 cm