מכירה פומבית 55
Sesart's
27.4.23
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה

פריט 6:

Maestro del XVII-XVIII Secolo
San Giuseppe con Gesù bambino

550
€550 - €1,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 27.4.23 בבית המכירות Sesart's

San Giuseppe con Gesù bambino
Tecnica: Olio su tela
Misure: 48,5x40,5 cm
Data realizzazione: XVII-XVIII Secolo