מכירה פומבית 55
Sesart's
27.4.23
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה

פריט 8:

Charles-Louis Verboeckhoven (Comines-Warneton 1802-Bruxelles 1889)
Marina con personaggi e navi dalla costa

€800 - €1,600
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 27.4.23 בבית המכירות Sesart's

Tecnica: Olio su tela applicata a cartoncino
Misure: 27,5x35,5
Firma: Firmato