מכירה פומבית 47 Modern and Contemporary Art Auction
Finarte
28.5.20
Piazza SS. Apostoli, 80 - Rome, איטליה
Thursday may 28 2020, 4 pm CET

פריט 2:

Ugo Sterpini (Roma 1927 - 2000)
Philarmonica minor, 1971

נמכר ב: €180
€100 - €120
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28/05/2020 בבית המכירות Finarte

Philarmonica minor, 1971

tecnica mista su carta
cm 48 x 66
Firmato in basso a destra: Sterpini,1971
Titolo iscritto in basso a sinistra: Philarmonica minor