מכירה פומבית 3 Antiquities
Art International Aste
7.6.20
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה
Sunday june 7 2020, 11 am CET.

פריט 1:

CAVALLI, Spagna, XX secolo. Realizzati in maiolica smaltata nei toni del marrone, verde e blu. Cm 40x38x14 cadauno.

350
€400 - €600
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
מע"מ: 22% על העמלה בלבד