מכירה פומבית E2 PRINTS AND PAINTINGS FROM 20TH CENTURY
Art International Aste
27.5.20
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה
Wednesday may 27 2020, 11am

פריט 24:

MINO MACCARI (Siena 1898 – 1989). “Personaggi”. Olio su tela. Cm 25x30. Opera firmata in basso a destra Maccari.

נמכר ב: €300
€400 - €500
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 27/05/2020 בבית המכירות Art International Aste