מכירה פומבית E2 PRINTS AND PAINTINGS FROM 20TH CENTURY
Art International Aste
27.5.20
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה
Wednesday may 27 2020, 11am

פריט 42:

נמכר ב: €600
€800 - €1,500
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 27.5.20 בבית המכירות Art International Aste

BRUNO SAETTI (Bologna 1902 – 1984). “Figura”, anni ’40. Olio su cartone. Cm 23x17. Opera firmata in basso a destra Saetti. Provenienza: Collezione privata Bologna.