מכירה פומבית 2bis Modern and Contemporary Art auction
Art House Auction
12.6.20
via Venezia, 56 - Taranto, איטליה
Friday june 12 2020, 6 pm CET

פריט 62:

MAURILIO COLOMBINI - "Girasoli"
MAURILIO COLOMBINI

€800 - €1200
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 12.6.20 בבית המכירות Art House Auction

MAURILIO COLOMBINI
“Girasoli” olio materico su tavola cm 50x70 firmato in basso a destra. Provenienza galleria Arca di Lecce .