מכירה פומבית 7 Modern & Contemporary Art
Felima Art Casa d'aste
13.6.20
Via Settevalli, 133/C Perugia (PG) - 06129, איטליה
Saturday june 13 2020, 5 pm CET - Virtual auctioneer

פריט 1:

Renato Guttuso "Peperoncini" 1974

Renato Guttuso

נמכר ב: €40
€250 - €350
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 13.6.20 בבית המכירות Felima Art Casa d'aste

Renato Guttuso
(Bagheria, 1911 Roma 1987)
"Peperoncini" 1974
litografia
cm 25x35
firmata in basso a destra
numerata XIII/XXX