מכירה פומבית 7 Modern & Contemporary Art
Felima Art Casa d'aste
13.6.20
Via Settevalli, 133/C Perugia (PG) - 06129, איטליה
Saturday june 13 2020, 5 pm CET - Virtual auctioneer

פריט 3:

Mario Schifano "Intitolato Nancy R." 1972

Mario Schifano

נמכר ב: €120
€500 - €700
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף

Mario Schifano
(Homs, 1934 Roma, 1998)
“Intitolato Nancy R.” 1972
offset, litografia
cm 69,5x 67
firmata in basso a destra
numerata 255/500