מכירה פומבית 7 Modern & Contemporary Art
Felima Art Casa d'aste
13.6.20
Via Settevalli, 133/C Perugia (PG) - 06129, איטליה
Saturday june 13 2020, 5 pm CET - Virtual auctioneer

פריט 16:

Nunzio "Senza titolo"

Nunzio
(Cagnano Amiterno, 1954)

נמכר ב: €90
€400 - €600
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 13/06/2020 בבית המכירות Felima Art Casa d'aste

Nunzio
(Cagnano Amiterno, 1954)
“Senza titolo”
litografia su carta
cm 60x80
firmata in basso a destra
esemplare p.a.