מכירה פומבית 7 Modern & Contemporary Art
Felima Art Casa d'aste
13.6.20
Via Settevalli, 133/C Perugia (PG) - 06129, איטליה
Saturday june 13 2020, 5 pm CET - Virtual auctioneer

פריט 39:

Tonino Caputo "Between Bridge"

Tonino Caputo
(Lecce, 1933)
“Between ...

נמכר ב: €70
€300 - €500
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 13/06/2020 בבית המכירות Felima Art Casa d'aste

Tonino Caputo
(Lecce, 1933)
“Between Bridge”
olio su tela
cm 30x30
firmato in basso a sinistra
autentica su foto