מכירה פומבית 7 Modern & Contemporary Art
Felima Art Casa d'aste
13.6.20
Via Settevalli, 133/C Perugia (PG) - 06129, איטליה
Saturday june 13 2020, 5 pm CET - Virtual auctioneer

פריט 41:

Giuseppe Migneco "Pescatore"

Giuseppe Migneco
(Messina, 1908 Milano ...

2,500
€3,200 - €4,200
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 13/06/2020 בבית המכירות Felima Art Casa d'aste

Giuseppe Migneco
(Messina, 1908 Milano, 1997)
“Pescatore”
china colorata su carta intelata
cm 30x21
firmata in basso a sinistra
Opera accompagnata da Autentica su foto
Provenienza: Collezione privata