Auction 51 Partea 3 Silvers and watches
De la Finarte
24.6.20
Piazza SS. Apostoli, 80 - Rome, Italia
Licitația a luat sfârșit

LOT 587:

Servizio da tè e caffè, Milano XX secolo in argento

Vandut pentru: €950
Preț de început:
Preț aproximativ :
€600
Comision casă de licitații: 28% Mai multe detalii
24.6.20 at Finarte
tag-uri:

punzoni del Fascio, composto da caffettiera, teiera, lattiera e zuccheriera.

Peso kg 2,905