פריט 12:
UBALDO MAGNAVACCA (Modena 1885 – Lerici 1957) “Paesaggio”. Olio su cartone. Cm 50x36,5. Opera firmata in basso a ...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
500
הערכה :
€700 - €1,500
עמלת בית המכירות: 24%
למידע נוסף
מע"מ: 22%
על העמלה בלבד
|