מכירה פומבית 4 MODERN AND CONTEMPORARY ART
Art International Aste
10.7.20
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה
10 07 2020 16:00 CET

פריט 18:

CORRADO CORAZZA (Bologna 1897 - 1975) “Ciclisti”. Olio su tela. Cm 50x70. Opera firmata in alto a sinistra Corazza.

1,000
€1,200 - €2,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
מע"מ: 22% על העמלה בלבד