מכירה פומבית 43
31.7.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS)
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 24:
Adolfo Scarselli (1866-1945)
450
הערכה:
€450 - €900
עמלת בית המכירות:
25%
Adolfo Scarselli (Bagno a Ripoli 1866-Firenze 1945)
Costiera
Olio su tela
Firmato
Misure 33x60 cm