מכירה פומבית 43
31.7.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS)
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 39:
L.Baggi (XX secolo)
הערכה:
€50 - €150
עמלת בית המכירות:
25%
Marina
Olio su cartoncino
Firmato
Misure 24x30 cm