מכירה פומבית 43
31.7.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS)
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 60:
Albano Vitturi (1888-1968)
נמכר ב: €600
הערכה:
€600 - €1,500
עמלת בית המכירות:
25%
Albano Vitturi (Verona 1888-1968)
Nudo
Olio su tela
Firmato
Misure 65x54 cm