Auction 64 Part 2
Aug 4, 2020
(your local time)
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 34:
piccola ribalta lastronata in legni vari Napoli sec.XVIII 61×34,5×73 h cm |
€600 - €700
Auction house commission:
25%