מכירה פומבית 64 חלק ו'
8.8.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 113:
Mario Bionda 1913.1985 olio su tela ‘donna sul divano’ firmato e datato sul retro 1970
הערכה:
€800 - €900
עמלת בית המכירות:
25%