מכירה פומבית 64 חלק י'
12.8.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 182:
De Stefano Armando tecnica mista su cartoncino ‘l’abito antico’ firmato in alto a dx e datato 78
350
הערכה:
€350 - €400
עמלת בית המכירות:
25%