Auction 64-part II Part 1
TIMED AUCTION
Aug 16, 2020
(your local time)
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 272:
olio su tavola raff.Pompei sec.XIX
Sold for: €150
€150 - €200
Auction house commission:
25%