Auction 64-part II Part 4
Aug 19, 2020
(your local time)
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 333:
specchiera dorata e laccata sec.XIX
Sold for: €150
€100 - €200
Auction house commission:
25%