Auction 64-part II Part 7
Aug 22, 2020
(your local time)
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 392:
olio su tela raff.natura morta sec.XVIII
€200 - €250
Auction house commission:
25%