Auction 64-part II Part 8
Aug 23, 2020
(your local time)
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 407:
ribalta in noce Luigi XVI sec.XIX difetti
€150 - €200
Auction house commission:
25%