מכירה פומבית 64 - part III חלק ג'
28.8.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 518:
Jean Philippe Moreno olio su tela raff.’carovana nel deserto’ firmato in basso a destra
הערכה:
€150 - €200
עמלת בית המכירות:
25%